Mobil Uygulamalar ve Oyunlar
Mobil uygulama ve oyun dünyasında yerinizi alın...

Oculus Apps

Oculus Sanal Gerçeklik (VR / AR)

Firmalara ve kişilere özel sanal gerçeklik yazılımları ile farklı sektörlerde hizmet veren firmalara özel çözümler üretiyoruz. Oculus platform üzerinde çalışabilecek Oculus Gear VR, Oculus Rift, Oculus 360 Photos and Videos, Samsung Gear VR, Cardboard ve Artırılmış Gerçeklik projelerinizde sanal dünya ile gerçeklik arasındaki köprüyü kurmanız için yazılım ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
Firmalara ve kişilere özel tanıtım, eğitim, iç mimari, çevre mimarisi, oyun, inşaat, 360 derece çekim, turizm ve sağlık alanlarında çalışmalarımız mevcuttur. VR / AR dünyasında siz ne yapmak istediğinizi bize anlatın biz hayallerinizi gerçekleştirelim.
Yazılım gereksinimlerinizin yanı sıra high-poly ve low-poly 3D modelleme hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Android Apps

Android Uygulamalar

Mobil cihazların kullanımı günümüzde hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Mevcut müşterilerine ve yeni potansiyel müşterilere ulaşmak isteyen firmalar mobil uygulama geliştirme yöntemlerinden faydalanmaktadır. Firmalara ve kişilere özel ürün ve hizmetlerinizi mobil platformlara taşıyacak bir uygulama geliştirme noktasında native kod çözümler üretiyoruz.
Firmamız uzman kadromsu ile firmanıza en uygun Android native kod uygulama çözümleri sunmak için çalışmakta, beklentileriniz ve hedef kitleniz doğrultusunda uygulama geliştirmekte ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Firmanızı yada sizi günümüzün ve geleceğin dijital dünyası olan mobil dünyada en iyi şekilde yansıtacak mobil çözümleri sunmak için varız.

IOS Apps

App Store - iPhone/iPad Uygulamaları (iOS)

Teknolojinin hızla gelişmesi ve buna bağlı olarak akıllı cep telefonlarının kullanımının hızlı bir şekilde artmasıyla birlikte, kurumsal şirketler için mobil uygulama ihtiyaçları artık bir gereklilik halini almıştır. Firmalara ve kişilere özel ihtiyaçlara yönelik App Store'da çalışacak native kod mobil yazılımlar geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve konusunda uzman perfornelimiz tarafından native kodlanmaktadır.
Gelecekte teknoloji dünyasının kalbi haline gelecek potansiyele sahip olan mobil uygulamalar değerli müşterilerinize daha iyi bir hizmet alt yapısı sunma ve sektördeki yerini sağlamlaştırma konusunda sağlam adımlar atma avantajları sunmaktadır, bu noktada firmamızın mobil uygulama çözümlerinden faydalanabilirsiniz.